Autoryzowany Gabinet Biorezonansu zaprasza na nowoczesną diagnostykę wykonywaną przez osoby z najwyższymi uprawnieniami w kraju do wykonywania tego typu usług. Doświadczenie, zawsze bieżące szkolenia i certyfikaty, aktualna kaliblacja i serwisiwany sprzęt – BICOM 2000 to nasze atuty.

Wykonujemy:

– testy alergiczne dla dzieci i dorosłych,

– odczulanie na każdego typu alergen,

– testy obciążenia organizmu – testy identyfikacyjny oraz wirusowy (robaki, glista, tasiemiec, owsik, pierwotniaki, lamblie, drożdżaki, candida albicans, bakteriami, wirusami, grzybami, metalami ciężkimi, substancjami rakotwórczymi, chemikaliami…),

– test ortomolekularny (określa niedobory naszego organizmu w witaminy, minerały i suplementy żywnościowe),

– terapie antynikotynowe i antyalkoholowe,

– różnorodne terapie zdrowotne…

Testy

Podstawowa diagnostyka zawiera alergeny spożywcze, pyłki traw, drzew, grzybów, pleśni, sierści zwierząt, pierza, insektów, roztoczy. Zaledwie w ciągu kilkunastu minut bezboleśnie i bezinwazyjnie sprawdza się aż 90 najważniejszych alergenów, a wyniki są natychmiastowe.

Takie nowoczesne testy można wykonać zarówno dorosłym jak i dzieciom poniżej 1 roku życia. Dzięki temu wiadomo, na jakie substancje reaguje dana osoba.

W naszym autoryzowanym gabinecie posiadamy ponad 500 potencjalnych alergenów dzięki temu możemy przeprowadzać bardzo szczegółową diagnostykę (nawet na jednej wizycie). Pacjent może zdiagnozować także swoje leki, kosmetyki, środki czystości, tkaniny, ulubione pokarmy, napoje i rośliny doniczkowe. Dzięki nowoczesnej i bezpiecznej metodzie dowiadujemy się, co jest przyczyną przykrych odległości. Późniejsze odczulanie alergenu, tak jak wszystkie terapie biorezonansem, jest bezbolesne i bezinwazyjne. Tego typu terapię można wykonywać u małych dzieci, gdzie metody tradycyjne nie mają zastosowania.

Po takiej terapii odczuleniowej następuje wygaszenie reakcji na konkretny alergen i pacjent powraca do zdrowia.

Odczulanie alergenu, tak jak wszystkie pozostałe terapie biorezonansem, jest bezbolesne i bezinwazyjne.

Tego typu terapię można wykonywać u dzieci poniżej 1 roku życia, gdzie metody tradycyjne nie mają zastosowania.

Biorezonans to metoda pomocna także w wielu innych schorzeniach, nie zaburza wchłaniania leków, nie posiada skutków ubocznych.

Odczulanie trwa kilkanaście minut i często wystarczy jedno odczulanie np.: pyłki traw, zbóż, drzew, sierść zwierząt, owoce, warzywa, ryby, mięso, orzechy, używki, pleśnie, insekty…

Przy bardzo silnych alergenach takich jak: mleko, białko jajka, pszenica, roztocze kurzu domowego, Candida albicans, metale należy przeprowadzić 3 terapie, gdzie trzecie odczulenie jest przeprowadzane bezpłatnie.

Pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu a na efekty nie musi długo czekać.

Kolejną zaletą terapii jest to, że nie ma absolutnie żadnych działań ubocznych oraz przyjazna i całkowicie bezbolesna metoda wykonywania terapii, co wiąże się szczególnie u dziecka z brakiem stresu związanego z wizytą w gabinecie.

Dlatego serdecznie zapraszam na ul.Łuczniczą w Szczecinie do Gabinetu Biorezonansu, gdzie autoryzowany sprzęt, dostosowane indywidualnie zabiegi, kilkuletnie doświadczenie i wiedza przeszkolonego terapeuty, rozwiąże taki zdrowotny, dokuczliwy problem, jakim jest alergia.

Biorezonans jest to dziedzina niezwykle nowoczesna.

U naukowych podstaw terapii biorezonansowej leżą najnowsze dokonania z dziedziny biofizyki, fizyki kwantowej oraz wielowiekowe doświadczenia medycyny chińskiej.

Szkoda, że wiedza na ten temat, u większości Polaków jest naprawdę bardzo znikoma, a strach przed nieznanym i nie zrozumienie takiej, skutecznej przecież metody, budzi nieufność.

Pacjencie, poddając się takiej terapii w Twoim gabinecie zwróć uwagę na: Certyfikat stopnia szkolenia terapeuty wydany przez MONADITH-BIOMED w Poznaniu. Autoryzację wykonania przeglądu aparatu Bicom ważną na rok bieżący. Certyfikat przeglądu oraz ręcznej kalibracji ważny na rok bieżący.

A przede wszystkim:

SPRAWDŹ DOŚWIADCZENIE DANEGO TERAPEUTY DO WYKONYWANIA TAKIEJ DIAGNOSTYKI I JAKIEJKOLWIEK TERAPII TAKĄ METODĄ!!!

Brak takich dokumentów podważa skuteczność przeprowadzanych terapii oraz wiarygodność danego gabinetu.

Ze względu na dobro pacjenta i jego zdrowie nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność, skuteczność i jakość wykonywanych testów i odczuleń w innych gabinetach biorezonansu

Terapia antynikotynowa – rzuć palenie!

Terapia antynikotynowa kosztuje jedynie 70 zł. (2012 rok)

Osoba poddawana terapii jest podłączona z aparatem za pomocą elektrod i wygodnie leży na leżance.

Przed samą terapią pacjent wypala ostatniego papierosa i przynosi go na wizytę.

Przez około 30 minut poddawana jest działaniom terapii biorezonansowej, która skutecznie wygasza głód nikotynowy.

Zabieg ten jest zupełnie bezpieczny i bezbolesny.

W trakcie takiej jednorazowej terapii (trzech programów terapeutycznych) dochodzi do usuwania z tkanek nagromadzonych wcześniej toksyn. Proces ich usuwania zachodzi poprzez nerki, skórę i jelita.

W ciągu kilkunastu godzin po zabiegu należy wypić od 1,5 do 2 litów wody, aby ułatwić proces ich wydalania.

W ciągu 24 godz. po zabiegu nie należy stosować używek (alkohol, kofeina, teina).

Rzeczą bardzo istotną dla palaczy jest fakt, że nie ma znaczenia staż palenia i ilość wypalonych papierosów.

W większości pacjentów wystarczy tylko jedna terapia i nie zaleca się stosowania żadnych środków zawierających nikotynę (gumy, plastry).